Përplaset kamioni me veturë në rrugën Klinë – Pejë, dyshohet për të lēnduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Klinë – Pejë, gjegjësisht në fshatin Poterq.

Në aksident janë përfshirë një kamion dhe një veturë.

Klina Info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes ku shihen njësitet policore duke u marrë me rastin, ndërsa veç dëmeve materiale dyshohet dhe për të lënduar.