Vrasja në Viti/ Mërgimtari dyshohet se vrau 3 familjarë, e më pas veten

Një vrasje e katërfishtë ka ndodhur sonte në fshatin Pozharan të Vitisë,

Gazeta Sinjali mëson se një mërgimtar i cili ka ardhur nga Zvicra dyshohet se privuar nga jeta tre familjarët të tij dhe më pas veten.

Gazeta Sinjali mëson se në vendin e ngjarjes sapo kanë arritur hetuesit rajonalë të Policisë së rajonit të Gjilanit dhe kryeprokurori.

Gazeta Sinjali do të ju mbajë të informuar lidhur me detaje të reja nga ky rast.

SHARE