PËRLESHJE FIZIKE MES REPERËVE KOSOVARË VIDEO

Dje reperi nga Gjilani Duda, publikoi një video që i kundërpërgjigjet Feros dhe i thotë se nuk merret me të.

Ndërsa para pak minutash ai publikon një video ku rrahet me  K-Albo në Gjilan.

Këta që prej vitesh janë repera rival ndërsa sonte duket se eskaluan, shkruan Insajderi.

Në një video të publikuar në rrjetin social Facebook, në mbishkrimin e videos thuhet se reperi Duda poshtëron reperin K-Albo, pamjet e përleshjes publikohen teksa përleshen me disa pjesëtarë të grupit.

Po sjellim më poshtë videon.