Aksident i rëndë në Komoran, vetura godet një grua në zebra

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Komoran.Mësohet se një veturë ka goditur një grua e cila është nga fshati Sankoc.

E aksidentuar është dërguar menjëher në emergjencë dhe është duke u trajtuar nga ekipa shëndetësore.

Policia ka dal menjëher në vendin e ngjarjës dhe janë duke e marrur me rastin./