Vetura humb kontrollin, përfundon mbi gurë në Gllarevë

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Gllarevë të Klinës.

Një veturë ka dalë jashtë rrugës, duke përfunduar mbi gurë.

Klina.info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, derisa Policia dhe njësitet hetimore po merren me rastin.

SHARE