Mozzik ndalohet nga Policia e Kosovës

Reperi Mozzik është ndaluar nga Policia e Kosovës.

Dy vëllezërit Aliu, Mozzik dhe Getinjo aktualisht ndodhen në Kosovë.

Kjo u bë e ditur nëpërmjet publikimit të disa fotografive nga dyshja ku në njërën prej tyre shihet Mozzik i cili është ndaluar nga Policia e Kosovës.

“Mozzik, t’thojsha mos u gut hehe”, ka shkruar Getinjo pranë postimit të fotos në Instagram, imazh në të cilin Mozzik shihet pranë policëve të trafikut.

I kontaktuar nga lajmi.net, për të marrë më shumë informancione lidhur me këtë rast Getinjo ka treguar se vëllai i tij Mozzik u ndalua nga policia për tejkalim të shpejtësisë.