5.5 C
Kosovo
Saturday, February 4, 2023

MOST POPULAR

Haradinaj kërkon nga SHBA-ja të kontribuojë në forcimin e FSK-së

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka takuar drejtorin e Departamentit të Mbrojtjes për Evropë dhe Politikat e NATO-s, Andrew...

Haradinaj kërkon nga SHBA-ja të kontribuojë në forcimin e FSK-së

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka takuar drejtorin e Departamentit të Mbrojtjes për Evropë dhe Politikat e NATO-s, Andrew...

687 infermierë kërkuan licencë për ikje jashtë vendit në vitin 2022

687 infermierë kanë kërkuar vërtetime nga Oda e Infermierëve të Kosovës për emigrim vetëm në vitin 2022. Krahasuar me vitin 2021, ky numër është...

PEOPLE

LIFE

DESIGN

0FansLike
68,305FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe

LATEST VIDEOS

- Advertisement -

TECH POPULAR

TRAVEL

Shaban Gogaj dënohet me 7 vjet e gjysmë burgim për vrasjen...

Gjykata Themelore e Pejës e ka shpallur fajtor dhe dënuar me 7 vjet e gjashtë muaj burgim Shaban Gogajn, të akuzuarin për vrasjen e...
x