Dy të vdekur në aksidentin në Zajm/ Kamioni aksidentohet me një veturë

Dy persona kanë vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i PK-së në Pejë, Fadil Gashi.