Viktimat në Zajm, babë e djalë nga Qupeva

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në Zajm të Klinës.

Klina.info ka dhënë detaje dhe ka publikuar pamje nga vendi i ngjarjes.
Dyshohet se 2 persona kanë vdekur, ndërsa Klina.info nga burimet e veta mëson se viktimat janë babë e bir.

Djali është 8 vjeç dhe të dy janë nga fshati Qupevë.
Ndryshe, Policia dhe njësitet përkatëse po merren me rastin./Klina.info/