Bukuroshja nga Klina shfaqet provokuese në fotot nga Tajlanda ?

Arta Elezaj është ndër femrat më të komentuara në media rozë për linjat e saj dhe postimet provokuese që bën në rrjete sociale.

Bukuorshja nga Klina nuk heziton që pikat e saj më të forta t’i ekspozoi para mijëra fansave në Instagram dhe kështu ka vepruar edhe së fundmi.

Modelja ka posutar disa fotografi përmes të cilave ka nxiutr imaxhinatën e admiruesve të saj duke vënë në pah format e tonifikuara.


Teksa po shijon pushimet në Tajlandë, Arta erdhi joshëse në një veshje dypjesëshe që përbëhej nga një mini-fund dhe sytjena të ngjashme.

Elezaj dukej tejet atraktive teksa po relaksohej në një plazh duke shijuar rrezet e diellit teksa nuk munguan mijëra pëlqime dhe komente të shumta nga ana e fansave.

SHARE