Arrestohen dy persona në Gjakovë, shtinë me armë në një aheng

Janë arrestuar dy persona në Gjakova për shkak se shtinë me armë zjarri në një aheng.

Policia ka bërë të ditur se pistoleta është konfiskuar,

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar, pasi që ka shtënë me pistoletë në një aheng. Pistoleta është konfiskuar. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.