Aksident në fshatin Gllarevë

Sot rreth orës 17:45 minuta në fshatin Gllarevë, ka ndodhur një aksident, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Nga fotografitë e siguruara nga vendi i ngjarjes, duket se shoferi ka humbur drejtimin e timonit dhe është përplasur në anën e djathtë të korsisë.

Përveç dëmëve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Kosova sot