Aksident në fshatin Caravik, ka të lënduar

Aksident në fshatin Caravik, ka të lënduar

Në fshatin Caravik të Klinës para një ore ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet dy veturave.

Klina info nga dëshmitarë të rastit merr vesh se aksidenti ka ndodhur si shkak i shpejtësisë së madhe të automjeteve, ndërsa një fëmijë ka mbetur i lënduar i cili edhe është dërguar për tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur policia dhe ambulanca./Kina.info/

SHARE