Meda merr urim të veçantë për ditëlindje nga bashkëshortja

Meda ka pranuar urimin e veçantë nga bashkëshortja e tij.

Këngëtari shqiptar, Meda, sot feston ditëlindjen e tij të 40-të.

Ndër urimet e shumta nuk ka pasur se si të mungojë ai i bashkëshortes së tij Luljetës. Ajo ka zgjedhur fjalë zemre pranë një postimi në Instagram.

“Urime ditlindjen jeta ime  Te dua Pa fund ”, ka shkruar ajo.

Meda njihet si një person tejet familjar i cili mundohet ta ndajë kohën e angazhimit në muzikë dhe atë për ta kaluar me më të shtrenjtit e tij.

SHARE