Blero ia bëri një foto “hot” Afronës, ajo e poston në Instagram

Blero i nxjerr në pah linjat përfekte Afronës.

Blero dhe Afrona janë duke shijuar në maksimum pushimet.

Blero dhe Afrona muajin e mjaltit janë duke kaluar në ishujt e Maldives ku po shijojnë në maksimum bukuritë e këtij vendi, shkruan lajmi.

Së fundmi modelja ka ndarë një imazh në Instagram të cilin ja kishte bërë burri i saj, dhe këngëtari din si të nxjerrë në pah format përfekte të bashkëshortes.

Dyshja muajin shtat kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, dhe në një dasmë madhështore ishin të ftuar edhe shumë fytyra nga shoubizi.

SHARE