Vjosa Osmani me bashkpartiakë e nisin ditën me çaj dhe kafe

Kandidatja nga Lidhja Demokratike e Kosovës për Kryeministre, Vjosa Osmani, së bashku me disa anëtarë të këtij subjekti politik e kanë filluar ditën me çaj dhe kafe.

Është Hykmete Bajrami ajo që e ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Facebook, mbi të cilën shkruan “Mirëmëngjesi nga një pjesë e listës”.

Përveç dy emrave të lartpërmendur, në tavolinë mund të shihen: Avdullah Hoti, Kujtim Shala, Lumir Abdixhiku dhe Ardita Dushi.

SHARE