Sulmuesja më e mirë e KFF “Dukagjini” U16 në Klinë

Shyhrete Racaj është futbolliste e klubit te futbollit të femrave në Klinë “Kff.Dukagjini”.
Ajo ka dy vite që luan për ekipin e qytetit të Klinës U16 dhe për dy vite ka arritur të jetë shumë e sukseshme në paraqitjen e saj për ekipin.
Duke marrë parasysh moshën e re të saj, dhe talentin e jashtzakonshëm ajo pritet që të korrë suksese edhe më të mëdha në të ardhmen./Klina info

SHARE