Qytetarë të shumtë ia dhanë lamtumirën 26 vjeçarit nga Peja

Familjarë, miq e qytetarë të shumta, morën pjesë në varrimin e Elviz Mekajt, të riut që vdiq si pasojë e plagëve të marra gjatë një përleshje me thikë.

26 vjeçari varros në varrezat e qytetit të Pejës.

Ndryshe, Policia dhe njësitet përkatese po merren me rastin, që tronditi mbrëmë jo vetëm Pejën, por gjithë Kosovën.

SHARE