Pas fitores me KB Borea, nesër KB Dardanët ndeshen me KB Sfera

Sot u zhvillua loja në gjysmëfinale për kupë e basketbollit të Kosovës, liga e dytë, KB Dardanët – KB Borea 70-68.

Ekipi vendas korri fitore dhe nesër në finale në ora 15:00 do të takohet me ekipin e Skenderajt KB Sfera – KB Dardanët nga Klina

Klina Info do ta transmetojë Live këtë ndeshje