Pamje tronditëse kur vetura godet tre këmbësorë në Prizren (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur dje në fshatin Romajë të Prizrenit ku një veturë ka goditur tre këmbësorë për t’iu shmangur ndeshjes me një veturë tjetër.

Mediumi lokal i Prizrenit “RTV Besa” ka publikuar videon nga momenti i ngjarjes,

Për gjendjen e të aksidentuarve dhe nëse policia ka ndalur shkaktarin e aksidentit klankosova.tv është në pritje të përgjigjes zyrtare.


SHARE