Goooool,minuta e 4 bayerni kalon në avantazh

Goooool,minuta e 4 bayerni kalon në avantazh

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Wolfsburgut dhe Bayern München lojë që vlen për Bundesliga,Bayerni kalon në avantazh shumë herët me sulmuesin Kingsley Coman i cili shënoj gol të bukur.

SHARE