Messi rikthehet titullar te Barcelona pas katër muajsh

Barcelona luan kundër Villarreal në ndeshjen e xhiros së gjashtë të La Ligës.

Lionel Messi është rikuperuar plotësisht dhe do të luaj nga minuta e parë në këtë ndeshje.

Hera e fundit kur Messi ka luajtur titullar për Barcën është ndeshje e sezonit të kaluar, finalja e Copa del Rey kundër Valencias me 25 maj.

SHARE