Meda dhe Shyhretja bashkojnë forcat

Së shpejti vjen dueti i parë mes dy artistëve të njohur shqiptarë.

Bëhet fjalë për Shyhrete Behlulin dhe Medën.

Lajmi u bë i ditur nga këngëtarja e mirënjohur e cila ka postuar fotografi në rrjete sociale.

Projekti muzikor do të lansohet të dielën në orën 14:00.