Aksident i rëndë zingjiror në Kijevë, dyshohet për të vdekur

Një akident i rëndë ka ndodhur rreth orës 14:00 gjatë ditës së sotme në Kievë, në afërsi të rrethit që lidhet me autostradën për në Klinë shkruna klina.info

Aksident ky zingjiror, ku sipas dëshmitarëve, të cilët kanë thënë për Klina Info, veç të lënduarve dhe dëmeve materiale, dyshohet edhe për të vdekur.

Klina Info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin./Klina.info/

SHARE