Makina e godet për vdekje 4 vjeçarin në Malishevë

Një 4 vjeçar është goditur për vdekje nga një makinë në fshatin Carrallukë të Malishevës.

Lidhur me rastin në fjalë detaje kanë dhënë nga policia e Kosovës.

“Ju informoj se rreth ores 13:30 jemi informuar se ne fshatin Carralluke ne rrugen rajonale ka ndodhur nje aksident trafiku (goditje e kembesorit), kembesori (femije -rreth 4 vjeqar) eshte derguar ne QKMF-Malishevë dhe sipas mjekut kujdestar femiu eshte pa shenja jete. I dyshuari eshte identifikuar dhe shoqeruar prane S.P. Malishevë, Njesitet patrulluese jane ne vendin e ngjajres. NJRKRR DRP Gjakove eshte njoftuar lidhur me aksidentin. Per veprime tjera do te njoftoheni me kohe”, ka thënë Nusret Gjurkaj

SHARE