KF Dukagjini të mërkurën drejt Lipjanit

Pas dy fitoreve, ndaj Feronikelit dhe Prishtinës, KF Dukagjini te mërkurën udhëton drejt Lipjanit.

Në gjiron e 24-të, për kundërshtar kanë skuadrën e Ulpianës.

Dy ndeshjet e para kishin përfunduar me rezultatin e barabartë.

Ndeshja mbahet të mëkurën në stadiumin “Sami Kelmendi”,në Lipjan me fillim nga nga ora 13:00.