Rikthehet Superliga e Kosovës, sot tre ndeshje interesante

118

Pas pauzës së ndeshjeve të kombëtareve, sot rikthehet Superliga e Kosovës në futboll.

Në program për ditën e sotme janë tre ndeshje interesante, të vlefshme për javën e pestë

Lideri i tabelës, Malisheva do të jetë mysafire e Gjilanit e cila po kalon në një krizë rezultatesh.

Në Drenas, skuadra e feronikelit 74 do të jetë nikoqire e Gjilanit.

Ndeshja e tretë e ditës së sotme zhvillohet mes Fushë Kosovës dhe Dritës.

Të tri këto takime do të nisin nga ora 15:00