Ja gjuan me gur tjegullat e shtëpisë dhe e kërcënon, arrestohet

Një banor nga fshati Kryshec i Pejës është arrestuar mesditën e së hënës, pasi që i njëjti ka kërcënuar një tjetër person, e të cilin më pas i kishte gjuajtur me gur dhe dëmtuar tjegullat e shtëpisë.

Policia ka bërë të ditur se pas intervistimit nga prokurori, i dyshuari është dërguar në mbajtje

SHARE