“Godet” Tayna: Djalë hallall isha kanë!

Brenda një kohe të shkurtë ajo ka arritur të kthehet në një nga artistet më të suksesshme dhe më të njohura kudo ku ka shqiptarë.

Rep-artistja Tayna po vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore të cilat dëgjohen në secilin ambinet, ndërsa është e pranishme pothuajse çdo natë në mbrëmje muzikore, 

Por, Tayna përveç me këngë, shpesh herë “godet” edhe me deklaratat që i bën në media apo edhe rrjetet e saj sociale.

Reperja edhe kësaj radhe ka habitur  me postimin që ka bërë.


Djalë hallall isha kon”, ka shkruar Tayna me shaka.

Ndryshe, pak ditë më parë ajo publikoj “Sorry” pa videoklip e cila u mirëprit nga adhuruesit e saj./In

SHARE