Edhe një tjetër futbollist konfirmon largimin nga Dukagjini

Klinasit nuk janë ndarë aspak të kënaqur më pozitën në të cilën ndodhen dhe kanë filluar ta spastrojnë ekipin.

Ditë me parë nga Dukagjini u larguar portieri, Flamur Neziri.

E nga klubi klinas sot është larguar edhe mbrojtësi, Leotrim Beqiri.

Beqiri ndarjen me Dukagjinin e ka konfirmuar në rrjetin social ‘Facebook’.

“Falenderoj klubin Kf Dukagjini per bashkpunim ,kryesine, trenerat, bashklojtaret, qytetaret e Klines (hithat). Me nuk jam pjese e klubit Kf Dukagjini. Klubit i deshiroj suksese!”, ka shkruar Beqiri.

SHARE