Dukagjini stërvitet në Ohër( Foto)

Futbollistët e kf Dukagjinit, fazën përgatitore për stinorin e ri futbollistik po e vazhdojnë ne Ohër të Maqedonisë së Veriut.
Përmes një postimi në rrjetin social facebook të faqes zyrtare të klubit, bëhet e ditur se ushtrimet po vazhdojnë me intensitet të lartë.
Postimi i plotë i KF Dukagjinit.
“20 Korrik 2019, Ohër (Maqedonia Veriore). Disa foto gjatë stervitjeve ne ditën katërt të qëndrimit ne Ohër nga futbollistet bashkë me shtabin teknik të klubit. Siç dihet po vazhdon intensiteti ushtrimeve nga 2x ne ditë. Ndersa ditën e hënë zhvillojm edhe miqësorën e parë nga gjithsejt katër sa është paraparë të zhvillohën gjatë kësaj fazë pergatitore. Me punë dhe perkushtim, drejt suksesit! Djemt e Dukagjinit.”
Dukagjini nga sezoni i ardhshëm do të bëjë gara në superligen e futbollit të Kosovës./Klina info