Drejtoresha e Gjeodozisë në Klinë jep dorëheqje, ja kush u emërua në vend të saj

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Besnik Marku është emëruar Drejtor i Kadastrit, Gjeodozisë dhe Pronësisë në Komunën e Klinës.

Këtë e ka bërë të ditur vet Marku në rrjetin social Facebook, i cili ka thënë se qysh nesër do ta nis punën si drejtor.

Derisa, në këtë pozitë ka qenë Njomza Grabanica.

Kjo e fundit ka thënë për Klina.info se ka dhënë dorëheqje, kjo për shkak të punëve të veta personale./Klina.info/