Dafina Zeqiri çmend me ndryshimin që bëri

Dafina Zeqiri së fundi ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga me titull “Vuj vuj vuj” u prit shumë mirë, dhe tani në YouTube numëron mbi 2 milionë klikime,

Dafina, përveç suksesit në muzikë, ajo komentohet edhe për pamjen e jashtme.

Ajo arrin që gjithmonë te ketë vëmendjen e të gjithëve, pasi që ka linja bombastike.

Në një fotografi të postuar në Instagram nga vetë ajo, Dafina me flokë të bardha po shkëlqente.

View this post on Instagram

Mi kqyr’ story’t edhe……..

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

SHARE