Gold AG publikon projektin e ri të shoqëruar me klip “Tornado”

Gold AG ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin “Torndao” dhe erdhi e shoqëruar edhe me videoklip.

Projekti me motive patriotike reperi ia  dedikon dëshmorit Ibrahim Mazreku.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes vet reperi, orkestrimin e bëri Fatos Canolli, ndërsa videoklipin e punoi Urban Graphics.

Më poshtë kënga bashkë me videoklip.

SHARE