Autoservisi “Universal – G” në Zajm të Klinës, i mbuluar nga uji

Pas reshjeve të shumta të shiut dhe borës, pësuan edhe disa prej bizneseve në Klinë, një ndër to është edhe Autoservis “Universal-G” në Zajm. Dalja e Drinit nga shtrati i vet, sipas pronarit Mahir Gashi, i ka shkaktuar dëm deri në 200.000€. Ai gjithashtu u shpreh për Klina info se pret nga komuna që t’i dalë në ndihmë/Klina.info/

SHARE