Arta, ekspozon këmbët e gjata

Arta Elezaj tregoi linjat e saj seksi në një paraqitje të radhës në Insatgram.

E njohur më së miri për rolin e “Xhakartës”, aktorja e njohur tashmë ka vëmendjen të madhe nga mediat rozë.

Ajo komentohet për linjat e saj, ekspozimin jetën luksoze dhe veshjen me shumë shije e stil.

Në një fotografi që ka publikuar së fundi, Arta shfaqi këmbët e saj të gjata dhe seksi në një veshje të shkurta.

Kaçurrelja shihet e shtrirë në një kolltuk teksa duket atraktive dhe në formë të mirë.

Ndryshe, Arta ditëve të fundit ka sjellur imazhe të shumta edhe nga pushimet./