Aksident në fshatin Prekallë Istog FOTO

Është vetëaksidentuar shoferi me veturën e tij  në fshatin Prekallë të Istogut. Vetura ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur perkatësisht  në vendin e quajtur të ura e Istogut.Drejtuesi i mjetit është lënduar, por jo në rrezik për jetën. / Klina.info