Aksidenti i rëndë në Gllarevë, së paku një person i lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur më herët në Gllarevë të Klinës.

Sipas informatave të para, bëhet fjalë për një përplasje mes dy veturave, një e tipit BMW dhe tjetra Volkswagen.

Burime të Indeksonline se në këtë aksident ka mbetur i lënduar, Sejza Belegu nga Peja.

Ende nuk dihet arsyet që kanë çuar deri të ky aksident.

SHARE