Vjosa dhe Elvira Mrasori publikojnë duetin “T’lutem”

Vjosa dhe Elvira Mrasori , kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor shkruan Klina info.

Dueti i dy këngëtareve të reja e që janë dhe vajza të axhës, mban titullin “T’lutem”, dhe është lansuar edhe me videoklip në kanalin YouTube.

Kënga është mirëpritur nga publiku, derisa teksti është shkruar nga Ghulo, dhe për orkestrimin është përkujdesur Nurteel./Klina info/