Vallëzimi i parë si burrë e grua i Afronës dhe Bleros

Pas kurorëzimit, Afrona Dika dhe Blero Muharremi, ju drejtuan ambientit ku do të mbahet ceremonia e dasmës.

Çifti teksa përshëndetën mysafirët, realizuan edhe vallëzimin e tyre të parë si burrë e grua, transmeton Gazeta Sinjali.

Dyshja kënduan nën tingujt e këngës “All of Me”, të cilën e këndonte për mrekulli këngëtari i njohur njëherësh shumë i dashur shqiptar, Yll Limani.

Dy këngëtaret gjithashtu të njohura shqiptare: Fjolla Morina e Leonora Jakupi, kanë publikuar disa video nga vallëzimi i parë i çiftit.

SHARE