Tre të lënduar nga aksidenti mes dy veturave dhe një kamioni në Veternik

Tre persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Veternik.

Lajmin e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e policisë për rajonin e Prishtinës.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor.

Me rastin po merret njësiti i trafikut

SHARE