Mësohet ora e saktë se kur do të përballet McGregor dhe Poirier

Conor McGregor po rikthehet në Oktagon përsëri në një ‘luftë’ ndaj një kundërshtari të fortë si Dustin Poirier.

Të dy luftëtarët ishin takuar edhe njëherë në vitin 2014, ku atë botë kishte fituar, McGregor,

Meçi do të zhvillohet me fillim nga ora 4:00 e mëngjesit të datës 24 janar.

Por, kujtojmë se ky meç do të jetë edhe me tifozë në numër të limituar, ku priten të jenë të pranishëm plotë 2 mijë njerëz në ‘Etihad Arena’ në Dubai.

SHARE