Tragjedi: Dyshohet se një burrë vrau gruan e tij 34-vjeçare në Kamenicë

55

Një grua e moshës 34-vjeçare ka vdekur sot rreth orës 13:20 në Berivojë të Kamenicës, e cila dyshohet se është vrarë nga bashkëshorti i saj.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi për IndeksOnline tha se i dyshuari i moshës 42-vjeçare është arrestuar nga policia.

“Sot, më 25.07.2020, rreth orës 13:20, policia është njoftuar për një vrasje në fshatin Berivojcë të Kamenicës. Dyshohet se një mashkull (rreth 42 vjeçar), ka vrarë gruan e tij (rreth 34 vjeçare). Njësitet policore i janë përgjigjur vend-ngjarjes, është arrestuar i dyshuari, është njoftuar prokurori dhe po vazhdon kompletimi i rastit nga hetuesit policorë”, ka Krasniqi