Presidenti pa maskë, qeveria mund ta gjobisë (VIDEO)

Ka ftuar edhe vet vazhdimisht qytetarët që të respektojnë masat anti Covid-19, por Presidenti i Republikës Hashim Thaçi personalisht nuk mban fare maskë

Në të gjitha takimet e tij dhe daljet publike, ai u pa pa këtë mjet mbrojtës, njofton Klan Kosova

SHARE