Tenton t’i godasë policët, arrestohet

Një patrullë policore ka tentuar ta ndalojë një veturë me targa vendore, mirëpo drejtuesi i veturës ka tentuar t’i godasë policët.Ai është arrestuar nga policët dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.
Rasti ka ndodhur dje në Fushë Kosovë.