Të shtunën KF Dukagjini pret ekipin e Fushë – Kosovës

Pas humbjes në penalti që pati me Dritën, Klubi i Futbollit Dukagjini do të vazhdojë me ndeshjen e radhës.

Këtë herë, futbollistët klinas do ta presin në stadiumin “18 Qershorin” ekipin Fushë – Kosovës në stadiumin

Ndeshje kjo që luhet këtë të shtunë në kuadër të Superligës dhe që do të nisë në orën 13:00.