Shokohet Manchester City, Cornet kalon në epërsi Lyonin

Skuadra e Lyon ka arritur të kaloj në epërsi kundër Manchester Cityt.

Maxëel Cornet në minutën e 24-të arriti që ta shfrytëzoj një gabim në mbrojtjen e Manchester Cityt dhe ta tund rrjetën e anglezëve.

Duke e ditur se nuk ka ndeshje të kthimit, City duket të tregohet më agresive në sulm nëse men