Salih Morina me struktura e aktivistë në Mleqan e Pllaqicë: Përkrahja për LDK-në po dëshmohet!

Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së, Salih Morina, po mirëpritet në çdo vend e familje,shkruan klina.info.

Ai sot është takuar me antivistë të nëndegëve, në Mleqan e Pllaqicë.
Derisa i pranishëm ishte edhe zv.kryeministri në detyrë, Driton Selmanaj.

Morina ka shkruar ndër të tjera se përkrahja e fuqishme për LDK-së, po dëshmohet në secilin takim.

Ky është postimi i tij:

Po ndodhë tani!
Entuziasëm i madh me struktura dhe aktivistë të Nëndegëve të Mleqanit dhe Pllaqicës!
I pranishëm me ne ishte edhe Zv. Kryeministri Z.Driton Selmanaj, i cili është edhe kandidat për deputet.
Përkrahja e fuqishme për LDK-në tashmë po dëshmohet në secilin takim që po e zhvillojmë.
Bashkë drejtë fitorës së madhe në zgjedhjet parlamentare me 14 shkurt!/Klina.info/
#LDK
#AvdullahHoti1
#DritonSelmanaj10
#FetahRudi38
#SalihMorina74

SHARE