Gllareva i jep mbështetje Xhafer Berishës për deputet, të rinjtë e duan në Kuvend

Lëvizja Vetëvendosje, është bërë shpresë për popullin e Kosovës,shkruar Klina.info.

Kjo parti po gjen mbështetje gjithandej vendit, derisa edhe fshati Gllarevë, sot banorët i dhanë përkrahje kandidatit të VV-së për deputet në zgjedhjet parlamentare të 14 Shkurtit, Xhafer Berishës, i cili gjithashtu është edhe kryetar i degës së VV-së në Klinë.
Të pranishëm ishin edhe shefi i shtabit, Ibër Elezaj dhe Skender Merturi. Po ashtu ata u pritën mirë edhe nga të rinjtë edhe të fshatit Rixhevë./Klina.info/

SHARE