Një person gjendet pa shenja jete në Istog

Një burrë është gjetur pa shenja jetë në shtëpinë e ti jnë Shalinovicë të Istogut.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në IML. “HETIM I VDEKJES- Shalinovicë, Istog 20.01.2024-16:54. Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Njësitet policore dhe mjeku kujdestar kanë dal në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti duke u hetuar.”